O nás

Dobrý den,

pokud jste se dostali až sem, očividně Vás zajímá od koho nakupujete. Neskrýváme se za obrovské firmy ani nejsme žádní "no name" pochybní obchodníci. Jsme parta přátel, která považuje psa za opravdu nejlepšího přítele člověka.

V naší partě nadšenců jsem já Michal, moje žena Lucie, dlouholetý kamarád Tomáš a naše kamarádka Gabča s manželem Dominikem. Nesmím zapomenout představit i naše čtyřnohé parťáky, kterými jsou Elis – mladá kříženka JRT, Faris "Flash" Mon Miracle – štěndo vipetka a také Rosie – černá pudlí princezna. :-) 

Naší smečku často uvidíte na fotkách a videích na Instagramu i Facebooku.  

Už dlouho jsme hledali obchod v jižních Čechách, který by nabídl kvalitní produkty a zároveň o nich poskytl maximum informací. Také nám chyběl e-shop, kde bychom sehnali dostupné věci na psí sporty, kvalitní hračky, výbavu k venčení, krmivo, ale i tipy, rady, užitečné odkazy...  prostě vše na jednom místě. 

Kdykoliv budete chtít poradit s výběrem věcí pro pejska nebo prostě jen tak vyrazit na procházku po jižních Čechách, domluvíme sraz a vyvětráme smečku. Jsme tu jen pro Vás a Vaše mazlíky. 

S pozdravem Michal

 

 

Tým Psího Vesmíru

Avatar
Tomáš, Domča, Gabča, Lucka a Míša

 

Naše smečka

Avatar
Flash

 

Avatar
Elis

 

Avatar
Rosie