O nás

Náš eshop byl založen s láskou ke psům a psím sportům Tomášem, Michalem a jeho ženou Lucií. Tato vášeň nás spojuje již několik let a proto jsme chtěli vytvořit místo, kde můžeme sdílet své zkušenosti, znalosti a kvalitní produkty se všemi milovníky psů. 
 
Tomáš, který stojí za tímto projektem se stará o bezproblémový chod eshopu, ale i o to, aby každý zákazník našel vše co potřebuje rychle a přehledně. 
 
Michal je milovníkem čtyřnohých kamarádů a má znalosti v oblasti komunikace se zákazníky a bude vždy podporou pro každého kdo se rozhodne na eshopu nakoupit. Zároveň se i on sám věnuje závodění se svými psy a jeho posledním závodem byl např. Hard Dog Race v Pacově. 
 
Lucie přinásí do eshopu své nadšení a zkušenosti z praxe, což umožňuje nabízet ty nejlepší produkty pro všechny nadšené pejskaře. Její osobní přístup je klíčem k tomu, aby si každý zákazník našel to pravé pro svého psího parťáka. Taktéž se věnuje aktivně canicrossu pod záštitou projektu Rozběháme Česko a dalším psím sportům. 
 
Společně tvoří tým, který je zde proto, aby vám a vašim pejskům poskytl ty nejlepší služby a produkty pro radostný a aktivní život. Připojte se k nám a objevte vesmír, ve kterém jsou psi na prvním místě.  
 
Za tým psího vesmíru zdraví Tom, Míša a Lucka.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Flas