Čistící utěrky pro psy VET´S BEST na oči, 100ks

Vet´s Best čisticí utěrky na oči pro psy jsou účinné a jemné při odstraňování nečistot a slzných skvrn. Některá plemena jsou náchylnější na slzotvorné skvrny a oční výtoky. To je často zřetelnější u psů s bílou srstí. Při pravidelném používání čistících utěrek Vet´s Best to lze zredukovat. Bezpečné a snadno použitelné utěrky obsahují zklidňující Aloe Vera.


  • 132,23 Kč bez DPH
  • (1 ks) Skladem
    Můžeme doručit do: 24.4.2024
160 Kč
Kategorie: Oči, uši, zuby
Hmotnost: 0.4 kg
 
  • Hmotnost v kg: 0,4

Vet´s Best čisticí utěrky na oči pro psy jsou účinné a jemné při odstraňování nečistot a slzných skvrn v oblasti očí. Některá plemena jsou náchylnější na slzotvorné skvrny a oční výtoky. To je často zřetelnější u psů s bílou srstí. Při pravidelném používání čistících utěrek Vet´s Best to lze zredukovat. Bezpečné a snadno použitelné utěrky obsahují zklidňující Aloe Vera.

Hlavní vlastnosti čisticích utěrek na oči pro psy VET´S BEST je že jemně a účinně odstraňují nečistoty a pomáhají rozpouštět výtok z očí. Obsahují bezpečné a přírodní složky, jako je uklidňující Aloe Vera.

Již více než 30 let Vet´s Best připravuje přírodní ingredience, které společně pomáhají k většímu pohodlí a ochraně Vašeho domácího mazlíčka.

Balení obsahuje 100 mokrých kulatých utěrek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.