Bouda pro psy zateplená 120 x 80 x 80 cm

Kvalitní zateplená psí bouda vyrobená v České Republice z kvalitního sušeného dřeva. Stěny jsou obložené polystyrenem v zimě zahřeje v letě udržuje chladnější prostředí uvnitř boudy. Bouda je z vnějšku zhotovena z palubek o tloušťce 12,5 mm, zateplená polystyrenem 40 mm a vnitřek je z dřevotřískové desky 8 mm. Střecha je sundavací a oplechovaná z pozinkovaného plechu.

  • 6 990,08 Kč bez DPH
  • Na dotaz
8 458 Kč
Kategorie: Boudy
Hmotnost: 40 kg
 
  • Hmotnost v kg: 40

Kvalitní zateplená psí bouda vyrobená v České Republice z kvalitního sušeného dřeva. Stěny jsou obložené polystyrenem v zimě zahřeje v letě udržuje chladnější prostředí uvnitř boudy. Bouda je z vnějšku zhotovena z palubek o tloušťce 12,5 mm, zateplená polystyrenem 40 mm a vnitřek je z dřevotřískové desky 8 mm. Bouda má oplechované rohy a vchod z pozinkovaného plechu. Na střechu je použit také pozinkovaný plech a lze ji sundat pro snadné čištění a nahlížení do boudy. Zateplené jsou stěny boudy, střecha i podlaha. Uvnitř boudy je přepážka, která není zateplená. Je přidělána 4 šrouby a lze ji bez problému vyjmout a mít boudu bez přepážky. Psí bouda je z venku ošetřena pouze lignofixem proti červotoči a proto je nutné boudu před prvním použití natřít vhodným lakem. Doporučujeme boudu v průběhu užívání i nadále ošetřovat.

Tato bouda je vhodná pro větší plemena psů jako vlčák, labrador, retriver, atd.

Do bud je možno dát PVC clonu do vchodu (viz. foto) proti větru a nepřízni počasí. Clona není součástí psí boudy a lze ji doobjednat samostatně - objednací číslo 51275.

Zároveň je možné po dohodě udělat i různé úpravy jako vchod na levé straně, jiný rozměr nebo další úpravy. Cena pak bude řešena individuálně.

V případě rozměru psí boudy bez clony 160 x 90 x 90 cm by cena byla 8 590,- Kč s DPH (bouda s clonou 9 190,- Kč s DPH).

Bouda se dodává složená a doprava je řešena individuálně.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.